Vandens chemija » Korrodex®

     

     

Korrodex®  – tai platus korozijų inhibitorių, vandens kietumo stabilizatorių ir sistemų antifrizų asortimentas.Korrodex® produktai sukurti, kad užtikrinti apsaugą nuo korozijos ir nuovirų uždarose sistemose.

     

 

 

    

 

     Korrodex® gaminių asortimentas apima naujoviškas technologijas, leidžia sumažinti vandens sistemų eksploatavimo išlaidas ir padidinti jų patikimumą ir veikimo laiką. Mes turim sprendimus šildymo,  karšto vandens, uždarų aušinimo ir atvėsinto vandens sistemų apdorojimui.

 

Korozijos inhibitoriai

     Uždaros vandens sistemos gali paprastos ir labai sudėtingos, pagamintos iš skirtingų medžiagų. Mes turime geriausius sprendimus sistemoms iš anglies plieno, nerūdijančio plieno, geltonųjų metalų ir aliuminio.

 

Vandens kietumo stabilizatoriai

     Priklausomai nuo eksploatavimo temperatūros vanduo uždarose sistemose gali turėti skirtingą pralaidumą. Produktai Korrodex® parenkami, atsižvelgiant į konkretaus vandens kokybę. Dispersantai turi didelį šiluminį stabilumą ir suteikia reikiamą vandens kietumo stabilizavimą plačiame temperatūrų diapazone.

 

Antifrizų priedai

     Pramoninės šalto arba atšaldyto vandens sistemos veikia, esant žemai temperatūrai, kuria dažnai būna žemiau 0°C. Tokiomis sąlygomis naudojimas antifrizų priedų yra labai svarbus. Korrodex® anti-užšalimo gaminių asortimente yra korozijos inhibitoriai su dideliu stabilumu visapusiškam vandens apdorojimui.

 

 

Korrodex® 332

 

     Korrodex® 332 yra korozijos inhibitorius, skirtas naudoti uždarose aušinimo sistemose ir šildymo sistemose, kuriose yra aluminio, plieno ir vario lydinių. Produktas veiksmingas, kai pH ribos yra nuo 7,5 iki 9,0. Produktas yra suderinamas su antifrizo junginiais, t. y. etilenglikoliu.
     Korrodex® 332 yra taip pat tinkamas uždaroms aušinimo sistemoms, kur reikia žemo elektrinio laidumo aušinančiam vandeniui Korrodex® 332 yra produktas susidedantis iš polikarboksirūgšties, molibdato, amino junginių ir vario inhibitoriaus mišinio.Tai yra nelakus ir nedegus junginys.  

     

     Korrodex®  332 optimaliai apsaugo plieno, aliuminio ir vario lydinius nuo korozijos:

  • Korozijos inhibavimas vyksta susiformavus iš molibdeno junginių apsauginiam sluoksniui ant plieno ir aliuminio paviršiaus.
  • Vario ir vario lydinių korozijos inhibavimas vyksta susiformavus apsauginiam daugiasluoksniui.
  • Kietumo junginių stabilizavimas, neleidžiant susidaryti ir išsėsti CaCO3 (polikarboksirūgšties Threshold efektas).

      Recirkuliaciniame vandenyje produkto koncentracija turi būti palaikoma:

  • Šildymo sistemoms: 5000 g/m3
  • Uždaroms aušinimo sistemoms: 1000 – 3000 g/m3

     Korrodex® 332 yra šarminis produktas. Todėl visos dozavimo sistemos dalys, kurios turi su jo kontaktą, turi būti pagamintos iš šarmui atsparių medžiagų.

 

Parsisiųsti pilną aprašymą

 

 

Korrodex® 560

     

     Korrodex® 560 – lakus organinis deguonies surišėjas ir metalų pasyvatorius katilų vandens ir kondensato sistemų apdirbimui. Produktas naudojamas korozijos inhibavimui katilų maitinimo vandens linijose, garo katilų bei garo kondensato grąžinimo vamzdynų apsaugai nuo korozijos. Šis produktas yra alternatyva hidrazinui, pasižyminti mažesniu kenksmingumu ir paprastesne darbo eiga.

Korrodex® 560 negalima naudoti kartu su deguonies surišėjais, sudėtyje turinčiais sulfitų. Produktą galima naudoti kartu su fosfatais bei polikarboksilatais.

     Metalų pasyvavimo savybių ir lakumo dėka Korrodex® 560 pilnai apsaugo visą sistemą, pradedant maitinimo vandens šildytuvu ir baigiant kondensato sistema. Taip pat apsaugo nuo metalų oksidų nuosėdų susidarymo.
     Produktas veikia greitai, metalų pasyvacija vyksta ir esant žemoms temperatūroms. Korrodex® 560 neturi įtakos katilų vandens ir kondensato elektrinio laidumo kitimui.

     Korrodex® 560  gali būti dozuojamas į katilus maitinančio vandens vamzdyną, į katilą arba tiesiogiai į garo vamzdyną. Produktas gali būti dozuojamas pastoviai. Siurblys - dozatorius turi būti pagamintas iš nerūdijančio plieno, PE, PP, PVC, Viton arba Teflon medžiagų. 1 ppm deguonies pašalinimui būtinas apie 23 ppm Korrodex® 560 kiekis. Katilo vandenyje turi būti aptinkamas 1 - 2 ppm produkto perteklius.

 

Parsisiųsti pilną aprašymą