Filtrai buičiai » Minkštinimo filtrai

SOMSYSTEM VANDENS MINKŠTINIMO FILTRAI

SomSystem  serijos filtrai yra praktiški ir daugiafunkciniai minkštinimo filtrai, galintis be vargo susitvarkyti su kietumu ir nedideliu geležies kiekiu vandenyje. Jie yra kompaktiški ir lengvai prižiūrimi.

Filtro programavimas ir valdymas lengvai suprantamas vartotojui, o filtravimo procesai pilnai automatizuoti. Jums pakaks tik periodiškai patikrinti druskos kiekį talpoje. Ilgaamžis metalo keramikos  valdymo vožtuvo kompiuteris seka pratekėjusio vandens kiekį, taip koreguodamas filtro regeneracijas pagal Jūsų vandens suvartojimą.Tokiu būdu kontroliuojami minkštinimo druskos ir drenuojamo vandens kiekiai.

Filtro  užpildas (įkrova) ne tik minkština vandenį, bet ir šalina tirpią geležį. Skirtingų frakcijų dalelės "renka" skirtingus junginius (didžiosios – kalkes bei geležį, mažosios – tirpius junginius).

SomSystem serijos filtrų korpusai – patikimi ir tvirti, o druskos bako apsauga – dvigubas nerasojantis apvalkalas, apsaugantis įrenginį nuo kondensato kaupimosi.

SomSystem minkštinimo sistemose paruoštas vanduo sutaupys Jums laiko ir pinigų, buities prietaisų priežiūrai ir remontui, nes neleis susidaryti netirpioms apnašoms (kalkėms). Šildymo ir garo katilai bus taupesni, nes nereikės papildomai šildyti storo kalkių sluoksnio, skalbdami audinius nebenaudosite brangių priedų nuo apkalkėjimo, sunaudosite mažiau skalbimo, minkštinimo priemonių. Įrenginių kaitinimo elementai bus švarūs: neišteps audinių, prietaiso sudedamųjų dalių, o suminkštintu vandeniu išplauti indai spindės ir atrodys švaresni.

 

Vandens minkštinimo filtrų SomSystem kainoraštis