Filtrai pramonei » BERNOULLI filtrai

Vieno filtravimo įdėklo automatiniai filtrai BERNOULLI: BSP. BSS, BSG serijos

     

     Vieno filtravimo įdėklo automatiniai filtrai BERNOULLI yra trijų standartinių seriju: BSP, BSS, BSG.

 

 

   
BSP serija    BSS serija   BSG serija
BSP serija buvo sukurta siekiant pasiūlyti ekonomiškai efektyvų sprendimą mažiems pajėgumams. BSP filtras pagamintas iš PVC (Polivinilchloridas). Serija sudaro 3 modeliai (DN 65 (2,5”) – DN 100 (4”)), kurių našumas iki  130 m3/h.   BSS serija pagaminta iš nerūdijančio plieno 316L. Ją sudaro septyni modeliai (DN80 (3") – DN 400 (16")), kurių našumas iki 2000 m3/h.   BSG serija buvo sukurta , kad patenkinti jūros vandens sunkios korozijos problemas. Serija pagaminta iš GRP (iš stiklo pluoštu armuoto poliesterio), kas suteikia BSG serijai dideli patvarumą ir mažą svorį. Serija BSG sudaro 11 modelių (DN 100(4") –DN700 (28")), kurių našumas iki 6400 m3/h.

 

     

 

Filtro įdėklai

BSP, BSS, BSG serijų filtrų filtravimo įdėklai yra dviejų tipų. BERNOULLI standartiniai filtro įdėklai pagaminti  iš nerūdijančio plieno (316L) arba titano. Bet reikalui esant gali būti ir iš kitų metalų (pvz., Duplex arba Super Duplex nerūdijantis plienas).  

 

 

Filtravimo laipsniai skirtingų filtrų didžių

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Filtrų parinkimo lentelė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bernulio principas

Pagrindinę darbą BERNOULLI filtre atlieka diskas, kuris yra pneumatiniame cilindre. Cilindro prasiplovimas vyksta dėka vandens, kurį eina per tarpelį tarp disko ir filtro krepšio. Slėgio mažinimas, kuris atsiranda padidėjus tekėjimo greičiu tarp tinklelių su nešvarumais ir disko kraštu, veda prie slėgio pokyčio filtre. Remiantis Bernulio principu, ši jėga leidžia nešvarumus iš vidinio filtro paviršiaus.

 

Video

Video 1: BERNOULLI filtrų valymo principas

Video 2: DP guard