Filtrai pramonei » BERNOULLI filtrai

BERNOULLI IŠCENTRINIO VEIKIMO SEPARATORIAI

Išcentrinio veikimo separatorius iš tikrųjų nevisai filtras, nes viduje neturi filtruojančio elemento. Separacija vyksta išcentrinės jėgos dėka ir separatoriaus efektyvumas priklauso nuo dalelių tankio ir dydžio.  Išcentrinis separatorius pašalina 98% visų dalelių, kurių savitasis sunkis 2,6-2,8 (pvz., smėlis) mažiau 75 mikronų, su sąlyga, kad slėgio nuostoliai per vienetas yra mažiausias 0,3 bar.

Centrifuginiai separatoriai  turi stovėti šalia siurblio tam, kad užtikrintų pakankamą slėgį prapūtimo metu, kad nebūtų slėgio svyravimą.

 

 

 

 

Veikimo principas:


A.Skysčiai, turintys nešvarumų, paduodami į viršutinę išcentrinio separatoriaus dalį tam, kad pradėtų suktis. Skysčiui, tekant pro išsiurbimo kameros plyšius, srauto greitis padidėja.
B. Išcentrinė jėga sunkias daleles perkelia prie šerdies sienelių. Po to  jos krenta į separatoriaus apačią, kur yra surenkamos.
C. Deflektorinė plokštė, esanti viršutinėje kameros dalyje, pakeičia srauto kryptį.
D. Išvalytas skystis sukuriu juda į viršų ir išteka per viršutinį separatoriaus išėjimą.
E. Atskiros dalelės periodiškai ar pastoviai išpučiamos iš kameros, kur jos susirenka. 

 

 

 

 

 

 

 

BERNOULLI centrifuginiai separatoriai yra keturių standartinių serijų: CXW, CPW, CXWV ir CXWL

 

     
CXW serija        CPW serija
CXW serija sudaro dešimt modelių (DN 10-100), kurių našumas nuo mažiau kaip 0,7 m3/h iki 90 m3/h. Ši serija gali būti pagaminta iš trijų skirtingų medžiagų: anglies plieno (CKW), nerūdijančio plieno AISI 304 (CRW) ir nerūdijančio plieno AISI 316 (CSW).       CPW  serija sudaro iš penkių dydžių mažiausių centrifuginių separatorių (nuo DN15 iki DN40), kurių našumas iki 16 m3/h. Ši serija labai tinka agresyviems skysčiams, todėl kad pagaminta iš HD polietileno.
         
     
CXWV serija       CXWL serija
CXWV serija sudaro dešimt modelių (DN 100-500), kurių našumas nuo 65 m3/h iki 2700 m3/h. Ši serija gali būti pagaminta iš trijų skirtingų medžiagų: anglies plieno (CKWV), nerūdijančio plieno AISI 304 (CRWV) ir nerūdijančio plieno AISI 316 (CSWV). Montavimo padėtis yra vertikali. CXWV serija turi montavimo kojelės. Šioje serijoje kamerą su išvalytomis dalelėmis gali būti išmontuota.      

CXWL serija panaši į CXWV serija. Vienintelis skirtumas yra tas, kad jį turi atramos kojelės su aukščio apribojimais. Serija sudaro modeliai su dydžiais DN100-500 ir našumais iki 2700 m3/h.

Ši serija gali būti pagaminta iš trijų skirtingų medžiagų: anglies plieno (CKWV), nerūdijančio plieno AISI 304 (CRWV) ir nerūdijančio plieno AISI 316 (CSWV). Kaip ir CXWV serijoje, CXWL serijoje kamerą su išvalytomis dalelėmis gali būti išmontuota.

 

     

 

Prapūtimo sistema
     Centrifugos separatoriaus kameros išvalymas nuo surinktų kietųjų dalelių gali vykti automatiškai arba rankinių būdų išleista į kanalizaciją. BERNOULLI siūlo abu variantus. Automatinėje šalinimo sistemoje valymo intervalai ir trukmė galima lengvai reguliuoti.
     Automatinio šalinimo sistema yra dviejų versijų: elektrinė ir pneumatinė. Abi valymo sistemos susidaro iš vožtuvo, aktyvatoriaus ir laiko valdiklio. Rankinė kietųjų dalelių šalinimo sistema susidaro iš vožtuvą su rankinių valdymų.