Filtrai pramonei » BERNOULLI filtrai

Didelio našumo BERNOULLI automatiniai filtrai su keliais filtravimo įdėklais: BMG serija

     

     Didelio našumo automatinio prasiplovimo vandens filtrai su keliais filtravimo įdėklais filtrai buvo įtraukti į BERNOULLI produktų portfelį 2013 m. Jie buvo sukurti, siekiant patenkinti rinkos paklausą kokybiškam filtravimui dideliais našumais.

     Serija BMG yra pirmoji serija didelio našumo automatinio prasiplovimo vandens filtrų su keliais filtravimo įdėklais produktų linijoje. Serija sudaro keturi modeliai, DN 400 (16") DN 800 (32"), kurių našumas svyruoja iki 8400 m3/h. Dėka kelių filtro krepšeliu viename filtre įmanoma kokybiška filtracija iki 100 mikronų net ir aukštu slegiu. Tai reiškia, kad vienas filtras su keliais filtravimo įdėklais gali daryti kelių mažesnių vieno įdėklo filtrų darbą. Kaip rezultatas – labai efektyvus įrenginys, reikalaujantis mažiau vamzdžių. Pavyzdžiui, kaip ir vieno krepšelio serija BSG,  BMG serija irgi naudoja GRP (Stiklo pluoštu Armuotas Poliesteris)  kaip filtro korpuso medžiaga. GRP yra geriausias pasirinkimas jūros vandeniui valyti. Didelio našumo automatinio prasiplovimo vandens filtrai su keliais filtravimo įdėklais gali būti gaminami ir iš kelių plieno rūšių, kad atitikti specifiniams kliento reikalavimams ir poreikiams.

 

 

 

Filtro įdėklai

BMG serijos filtravimo įdėklai yra dviejų tipų. BERNOULLI standartiniai filtro įdėklai pagaminti  iš nerūdijančio plieno (316L) arba titano. Bet reikalui esant gali būti ir iš kitų metalų (pvz., Duplex arba Super Duplex nerūdijantis plienas).  

 

Filtravimo laipsniai skirtingų filtrų didžių

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Filtrų parinkimo lentelė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bernulio principas

Pagrindinę darbą BERNOULLI filtre atlieka diskas, kuris yra pneumatiniame cilindre. Cilindro prasiplovimas vyksta dėka vandens, kurį eina per tarpelį tarp disko ir filtro krepšio. Slėgio mažinimas, kuris atsiranda padidėjus tekėjimo greičiu tarp tinklelių su nešvarumais ir disko kraštu, veda prie slėgio pokyčio filtre. Remiantis Bernulio principu, ši jėga leidžia nešvarumus iš vidinio filtro paviršiaus.

 

Video

Video 1: BERNOULLI filtrų valymo principas

Video 2: DP guard