Filtrai pramonei » BERNOULLI filtrai

RANKINIO PRAPLOVIMO BERNOULLI FILTRAI: MSG ir MSS serijos

Rankinio praplovimo BERNOULLI filtrai skirti eksploatacijai kaip by-pass filtrai kartu su automatinių filtrų arba kaip apsauginiai filtrai uždarose sistemose arba sistemose su mažų dalelių kiekių.

Rankinio praplovimo BERNOULLI filtrai yra dvejų serijų: MSG and MSS.

 

 

 

     
MSG serija        MSS serija
MSG serija sudaro šeši modeliai (DN100 (4") - DN350 (14")), kurių našumas iki 1600 m3/h. Kaip ir jo automatinis brolius, MSG filtras yra patvarus ir lengvas dėka savo GRP (iš stiklo pluošto armuoto poliesterio) konstrukciją.       MSS serija atitinka pramonės reikalavimą, kur pasirenkamas nerūdijantis plienas 316L. MSS serija (dydis nuo DN 80 (3") iki DN 300 (12")), kurių našumas iki 1200 m3/h.

 

     

 

Filtro įdėklai

MSG ir MSS serijų filtrų filtravimo įdėklai yra dviejų tipų. BERNOULLI standartiniai filtro įdėklai pagaminti  iš nerūdijančio plieno (316L) arba titano. Bet reikalui esant gali būti ir iš kitų metalų (pvz., Duplex arba Super Duplex nerūdijantis plienas).  

 

 

Filtravimo laipsniai skirtingų filtrų didžių

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Filtrų parinkimo lentelė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bernulio principas

Pagrindinę darbą BERNOULLI filtre atlieka diskas, kuris yra pneumatiniame cilindre. Cilindro prasiplovimas vyksta dėka vandens, kurį eina per tarpelį tarp disko ir filtro krepšio. Slėgio mažinimas, kuris atsiranda padidėjus tekėjimo greičiu tarp tinklelių su nešvarumais ir disko kraštu, veda prie slėgio pokyčio filtre. Remiantis Bernulio principu, ši jėga leidžia nešvarumus iš vidinio filtro paviršiaus.

 

Video

Video 1: BERNOULLI filtrų valymo principas

Video 2: DP guard