Paslaugos » Filtrų montavimas ir priežiūra

     Privačių namų, komercinių ir pramonės įmonių savininkams vandens apdorojimo sistemų montavimas yra labai svarbus. Įrangos parinkimas priklauso nuo konkrečių kliento poreikių. Pagrindinė užduotis – gauti išvalytą ir normatyžs atitinkantį vandenį.

     Bet kokios vandens paruošimo sistemos montavimas prasideda nuo vandens tyrimo. Po vandens cheminės sudėties nustatymo, jis lyginamas su normomis ir siūloma projektinė vandens valymo schema, kurį leidžia pasiekti reikiamo rezultato. Dialoge su klientu aptariama sistemos kaina, įmanoma įranga ir jos vieta objekte. Po galutinio patvirtinimo vyksta sistemos montavimas.

 

 

Įrangos montavimas turi tokią tvarką:

 1. Po atliktų matavimų objekte kuriama montavimo schema;
 2. Atliekamas pasirinktos įrangos pirkimas/gamyba;
 3. Reikalingi sistemos elementai tiekiami užsakovui;
 4. Vyksta schemos surinkimas;
 5. Atliekamas sistemos pajungimas;
 6. Įrangos pajungimas;
 7. Sistema paleidžiama ir vyksta jos darbo ir vandens kontrolė.

     Yra daug montavimo būdų, priklausomai nuo įrangos funkcijų, dydžio ir vietos objekte. Visas vandens paruošimo įrangos kompleksas montuojamas taip, kad būtų patogu jį aptarnauti: ant grindų arba pakabinamas. Tuo atveju, jeigu sukurta sistema turi konteinerinę schemą, lieka atlikti tik paleidimo darbus.

     Tipinėje vandens paruošimo sistemoje pradžioje montuojami mechaninio valymo filtrai, po to – dezinfekavimo įranga.

 

     Susipažinti su visais tinkamais konkrečiam objektui įrangos variantais padės UAB „ŠOMIS" specialistai. Mes pilnai atliekame sistemos montavimo darbus – nuo objekto analizės iki sėkmingo sistemos paleidimo. Filtrus montuoja profesionalūs specialistai, puikiai išmanantys vandentiekio specifiką.

     UAB „ŠOMIS“  yra atestuoti įrangos gamintojai ir mūsų specialistai gerai žino, kaip suprogramuoti įrenginį ir jį prižiūrėti. Mes visada pasiruošę atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus dėl filtrų naudojimo ir priežiūros.

 

     Pagrindiniai minkštinimo filtrų priežiūros darbai:

 • Druskos pildymas;
 • Profilaktinis užpildo valymas;
 • Druskos akmens sluoksnio (druskos tilto) šalinimas.

     Pagrindiniai nugeležinimo filtrų priežiūros darbai:

 • Vandens slėgio tikrinimas;
 • Drenavimo sistemos tikrinimas;
 • Vandens kokybės tikrinimas;
 • Valdiklio nustatymų tikrinimas;
 • Techninis aptarnavimas ne rečiau kaip kartą kas 12 mėn.

      Taip pat UAB „ŠOMIS“  atlieka membraninių įrenginių cheminius plovimus kliento objektuose arba savo gamybinėse patalpose, pakeičiant  kliento įrengimų membranas laikinomis membranomis.

     Pagrindiniai filtravimo sistemos priežiūros veiksmai yra nesudėtingi ir užima nedaug laiko, tačiau yra būtini. Reguliari priežiūra užtikrina pilnavertį įrenginio veikimą ir prailgina tarnavimo laiką, o duomenų fiksavimas priežiūros žurnale padeda sekti tvarkingą įrangos darbą. Be to, iškilus nesklandumams, šių duomenų dėka galime diagnozuoti filtro veiklos trikdžių dažnį ir kitą naudingą informaciją.