Paslaugos » Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas

     Profesionalus vandens paruošimo sistemų aptarnavimas – svarbiausia sąlyga jų nepertraukiamam darbui. Vandens valymo kokybė su laiku blogėja – filtrai užsiteršia, susidėvi, neatlieka savo darbo, todėl jiems reikalingas reguliarus profilaktinis aptarnavimas.

     Diagnostika leidžia laiku nustatyti aiškius ir paslėptus gedimus bei ir imtis atitinkamų priemonių jiems pašalinti. Ilgalaikėje perspektyvoje investicijos į techninę priežiūrą visada atsiperka.

     Dauguma vandens apdorojimo sistemos priežiūros darbų nerekomenduojama atlikti savarankiškai, tuo labiau bandyti atkurti jų darbo avarijos atveju. Tokių darbų vykdymą geriau perduoti specialistams.

     UAB "ŠOMIS" užtikrina vandens paruošimo sistemų garantinį aptarnavimą po montavimo ir paleidimo-derinimo darbų. Įrangos garantinis aptarnavimas vykdomas remiantis sutarties sąlygomis. Sutartyje nurodomas garantinių darbų laikotarpis ir sąlygos dėl kreipimosi po garantinio laikotarpio. 

     Techninė vandens sistemų priežiūra numato periodišką objektų lankymą. Pagrindinis tokių patikrinimų tikslas – sumažinti avarijos galimybes, o įvykus avarijai - atkurti sistemos darbą. 

 

     

Techninė vandens paruošimo sistemų priežiūra, tiekiama mūsų įmonės specialistų, apima šias paslaugas:

  • Reguliarus specialisto lankymasis objekte (planiniai patikrinimai, jų dažnumą ir skaičių nustato užsakovas);
  • Neplaniniai išvažiavimai (avarijos atveju);
  • Cheminė vandens analizė, kokybės kontrolė;
  • Sistemos slėgio tikrinimas;
  • Įrangos garantinis aptarnavimas ir remontas;
  • Vandens valymo įrangos įvertinimas, jos dalių galiojimo laiko įvertinimas;
  • Įrangos komponentų ir elementų keitimas, įkrovų ir keičiamų kasečių tiekimas;
  • Konsultacijos telefonu.

     

     UAB "ŠOMIS" teikia įvairaus sudėtingumo vandens paruošimo sistemų priežiūros paslaugas. Mes siūlome individualias serviso, garantinio, profilaktinio aptarnavimo programas, taip pat pastovius arba vienkartinius remonto darbus. UAB „ŠOMIS“ specialistai atlieka profesionalų ir kokybišką garantinį ir pogarantinį įrangos aptarnavimą. Gedimus, atitinkančius garantines sąlygas, mes šaliname nemokamai.

     UAB „ŠOMIS“ prekiauja originaliomis filtrų dalimis, dažniausiai naudojamų atsarginių detalių mes turime sandėlyje. Jeigu reikia, detalę iš gamintojo parsisiunčiame skubos tvarka.

Mūsų siūlomas nuotolinis įrangos monitoringas užtikrina darbinių parametrų stebėjimą realiu laiku, tai užtikrina maksimaliai greitą reakciją į bet kokius vandens paruošimo proceso parametrų neatitikimus.

     Atlikę operatyvią analizę ir nustatę neatitikimų priežastis, informuojame kliento personalą, pateikiame pasiūlymus proceso koregavimui ir padedame priimti sprendimus. Esant automatikos gedimams, daugeliu atveju juos gebame pataisyti nuotoliniu būdu, tai leidžia eksploatuoti įrangą iki atvykstant specialistui. Aptikus mechaninį gedimą, mūsų specialistai atvyks į objektą ir sutvarkys gedimus per sutartyje numatytą laiką.

     Laiku atlikta vandens sistemų techninė priežiūra – pramoninio objekto gero veikimo garantija, leidžianti sutaupyti laiko ir lėšų, taip pat prailginti vandens paruošimo įrangos eksploatavimo trukmę ir išvengti situacijų, susijusių su nenumatytais gedimais.