Vandens chemija » Ferrocid®

     Ferrocid® – biocidų ir dezinfekcijos priemonė, skirta  Jūsų vandens sistemų apsaugai nuo biologinio užteršimo.

     Pramoninės vandens sistemos dažnai yra ideali vieta mikroorganizmų augimui ir dauginimuisi dėl jose esančių maistinių medžiagų ir palankių temperatūrų, ilgalaikio bakterijų gyvenamo toje pačioje aplinkoje ir paviršiaus ploto ir sistemos tūrio santykių.

     Šiomis sąlygomis aukšta bakterijų proliferacija gali sukurti ne tik bioplėvelę bet ir daug kitų problemų: susilpninti sistemos veikimą, atsirasti medžiagą pažeidžianti korozija. Be to, kaupdamosis ant paviršių bakterijų bioplėvelės, gali gerokai sumažinti šilumos perdavimą ir padidinti skysčio pasipriešinimą vamzdžiuose. Bioplėvelės ant vamzdžio sienelių gali sukelti rimtų sanitarinių problemų vandens sistemose, todėl kad jose patogeniniai mikroorganizmai (pvz., Legionella pneumophila, sukeliančia Legionierių ligą).

     Todėl vandens apdorojimas su biocidais labai svarbus ypač apdorojant vandenį šaldymo sistemose ir  popieriaus bei celiuliozės gamyklose. Vandens apdorojimas su biocidais padėda gerokai sumažinti bakterijų kiekį ir kontroliuoti bioplėveles formavimosi. 

     Technologinio efekto patikrinimui  reikalinga proceso techninė kontrolė. Tam yra skirtos UAB “ŠOMIS” techninės tarnybos ir techninio konsultavimo skyrius (kurie teikia konsultacijas ir atlieka kontrolines analizes). Techninės konsultacijos ir priežiūra atliekama pagal atskirą sutartį.

 

 

Ferrocid® 4601

     Ferrocid® 4601 – aktyvus oksiduojantis biocidas aušinimo ir pramoniniai vandens sistemoms. Tai mikrobiologijos inhibitorius skirtas aušinimo sistemų, vandens apdirbimo bei membraninių sistemų apdirbimui. Ferrocid® 4601 yra patentuotas stabilizuotas bromo tirpalas, sukurtas naudoti komercinėms ir pramoninėms vandens sistemoms ir skirtas organikos naikinimui. Šis produktas gali sunaikinti organiką ir užkirsti kelią bakterijų ir dumblių augimui.

     Produktas yra nelakus ir nedegus.
     Ferrocid® 4601 yra 7.6% halogenas (išreikštas chloro kiekiu). 13.2 g (9 ml) Ferrocid® 4601 1 m³ vandens aprūpina 1 mg/l laisvo halogeno (išreikštu chloru).

     Apytakinėje aušinimo vandens sistemoje, techninis apdirbimas priklauso nuo daugelio faktorių (t.y. užterštumo laipsnio, esančios maitinimo terpės, mikrobiologijos tipo, tekėjimo greičio, temperatūros, laiko indekso) ir turi būti parinkta UAB „ŠOMIS“ techninės tarnybos ir techninio konsultavimo skyriaus specialistų.

 

Parsisiųsti pilną aprašymą

 

 

Ferrocid® 8583

     Ferrocid® 8583 – mikrobiologijos inhibitorius, skirtas aušinimo sistemų bei membraninių sistemų apdirbimui. Šis produktas efektyviai kontroliuoja mikroorganizmus (bakterijas, grybelius ir dumblius) pramoninėse apytakinėse aušinimo vandens sistemose. Šie organizmai gali sukurti tokią aplinką, kurioje gali pasireikšti korozija bei bioužterštumas. Membraninėse sistemose mikrobiologinis augimas įtakoja bioplėvelės formavimąsi ant membranos paviršiaus. Tai gali užblokuoti membraną. Ferrocid® 8583 slopina mikrobiologinį augimą ir pašalina esančius mikroorganizmus. Ferrocid® 8583 taip pat veikia Legionella pneumophila ir Legionella gormanii bakterijas, kurios sukelia Legioneliozę (Legionellosis). Ferrocid® 8583 nesukelia putų susidarymo.

     Produktas yra efektyvus, kai pH vertė nuo 6 iki 9. Ferrocid® 8583 skirtas tik pramoniniam naudojimui. Jis netaikomas geriamojo vandens sistemoms.

     Ferrocid® 8583 yra skystas produktas, susidedantis iš organinių heterociklinių junginių ir dispersantų. Apytakinėje aušinimo vandens sistemoje, techninis apdirbimas priklauso nuo užterštumo laipsnio, esančios maitinimo terpės, mikrobiologijos tipo, temperatūros ir laiko indekso bei turi būti parinkta UAB „ŠOMIS“ techninės tarnybos ir techninio konsultavimo skyriaus specialistų.

Produkto koncentracijos ribos apytakiniame vandenyje nuo 10 iki 100 g/m3. Produktas naudojamas nepraskiestas. Rekomenduojama dozuoti šokais.

     Ferrocid® 8583 yra neoksiduojantis biocidas, todėl paprastai gali būti naudojamas organinėms membranoms. Ypatingais atvejais turi būti laikomasi membranos gamintojo specifikacijų.

 

Parsisiųsti pilną aprašymą

 

 

Ferrocid® 8585

     Ferrocid® 8585 – biologijos inhibitorius pramoninio vandens apdirbimui. Naudojamas recirkuliacinėse aušinimo sistemose bei pramoninėse perpumpavimo įmonėse, naikinant bakterijas, grybelį bei žaliuosius dumblius. Produktas yra efektyvus kai pH nuo 6 iki 9.

     Ferrocid® 8585 skirtas tik pramoniniam naudojimui. Netinkamas geriamojo vandens ar vidaus vandens sistemoms.

     Ferrocid® 8585 yra skystas mišinys, iš ketvirtinės amonio druskos. Įprasta dozė 10 - 100 g/m3, priklausomai nuo bakteriologinio užterštumo. Ferrocid® 8585 taip pat naudojamas šokiniam apdirbimui arba periodiškai dozuojant dozavimo siurbliu. Produktą  rekomenduojamas naudoti neskiestą. Valymas atliekamas atliekant šokinį apdirbimą. Dozė nuolatiniam taikymui yra nustatoma, reguliuojant vandens kiekį.

 

Parsisiųsti pilną aprašymą

 

 

Ferrocid® 8597

     Ferrocid® 8597 – plataus spektro biocidas, naudojamas pramoninėse vandens sistemose. Produktas efektyvus plačiame pH diapazone. Naudojamas mažo ir vidutinio tūrio vandens sistemų prevencijai, taip pat tinkamas tokiose sistemose, kuriuose automatinis dozavimas gali būti pernelyg brangus: oro kondicionieriuose ir pramonės įmonių vandens, skirto buitiniam naudojimui, apdorojimui.

     Ferrocid® 8597 yra oksiduojantis biocidas, kuris turi platų biocidinio aktyvumo spektrą bakterijų, grybelių, pelėsių ir dumblių proliferacijai kontroliuoti. Produtas taip pat aktyviai kontroliuoja Legionella pneumophila bakterijas, kurios sukelia legioneliozę. Ferrocid® 8597 slopina mikrobiologinį augimą ir pašalina esamus mikroorganizmus.

     Ferrocid® 8597 gali būti naudojamas aušinimo bokštuose, filtrų srautuose, vienkartiniams aušinimo bokštams ir pramoninėms vandens valymo sistemoms.

     Ferrocid® 8597 yra lėtai tirpinantis bromintas chlorintas junginys, kuris apdorotame vandenyje gali sudaryti hipobrominę rūgštį (stipri dezinfekavimo priemonė). Produkto sudėtyje yra 63% bromo. 1,6 g tabletės ištirpinimas 1 m3 vandens tiekia 1 mg/l laisvo bromo.

     Dozavimas priklauso nuo užteršimo laipsnio, esamų maistinių medžiagų, mikrobiologinių nuosėdų tipo, temperatūros ir pH vertės. Dozavimas turi būti parenkamas specialisto.

Laikas, per kurį pasireiškia Ferrocid® 8597 biocidinis poveikis, paprastai yra nuo 20 minučių iki 4 valandų. Ferrocid® 8597 turi būti pridėtas neskiestas.Produktas gali būti naudojamas šokiniam arba nepertraukiam apdorojimui.

 

Parsisiųsti pilną aprašymą

 

Ferrocid® 5280-S


     Ferrocid® 5280-S – pilnavertis cheminis produktas, skirtas geriamojo vandens apdorojimui.
Ferrocid® 5280-S yra unikalus produktas, kurio naudojimas leidžia pilnai kontroliuoti geriamojo ir sanitarinio vandens kokybę. Jo naudojimas leidžia išvengti bakterijų platinimo, nepakenkiant geriamajam vandeniui ir augalams.

Ferrocid® 5280-S apsauga nuo bakterijų ir garantuoja aukščiausio lygio apsaugą nuo korozijos, palyginant su kitais bendros oksidacijos produktais.

  • Atitinka B.P.R.reglamento;
  • Legionnella prevencija;
  • Padeda išvengti metalo patekimą į vandenį;
  • Vandens sistemos švaresnės ir efektyvesnės;
  • Mažesnės energijos sąnaudos;
  • Paprasta ir saugu naudoti;

     Ferrocid® 5280-S atitinka BRT reglamento PT 4 (cisternų ir geriamojo ir sanitarinio vandens apdorojimas) ir  PT 5 (geriamojo ir sanitarinio vandens apdorojimas).

 

Parsisiųsti pilną aprašymą