Vandens chemija » Ferrofos®

     UAB „ŠOMIS“ siūlo platų korozijos inhibitorių asortimentą atviriems aušinimo sistemoms.

 

  •      Produktai Ferrofos® yra sukurti, siekiant išvengti plieno, vario ir lydinių korozijos, sukuriant apsauginį sluoksnį.
  • Ferrofos® apsaugo nuo nuovirų ir nuosėdų.
  •      Ekologijai draugiškas vandens apdorojimas: galimas vandens apdorojimas be fosfatų, naudojant organinius preparatus, biologiškai suirančias medžiagas.
  • Specifinis  vandentiekio, jūros vandens, arba perdirbtų nuotekų vandens apdorojimas.

 

     Technologinio efekto patikrinimui  reikalinga proceso techninė kontrolė. Tam yra skirti UAB “ŠOMIS” techninės tarnybos ir techninio konsultavimo skyrius (kurie teikia konsultacijas ir atlieka kontrolines analizes). Techninės konsultacijos ir priežiūra atliekama pagal atskirą sutartį.

 

 

Ferrofos® 8441

 

     Ferrofos® 8441 yra kietumo stabilizatorius su  aukšta dispergavimo geba, kuris yra skirtas aušinamo vandens bei proceso vandens sistemoms. Rekomenduojamas naudoti atvirose aušinimo sistemose, kondensatoriuose ir skruberiuose, kur dėl aukšto kietumo ar didelio dumblo kiekio, formuojasi nuosėdos. Produktas  apsaugo nuo nuovirų susidarymo, kai naudojamas labai kietas vandentiekio vanduo.

     Ferrofos® 8441 yra skystas produktas susidedantis iš fosfoninės rūgšties ir polikarboksilatinės rūgšties. Produktas yra nelakus ir nedegus. Ferrofos® 8441 produkto sudėtyje nėra azoto junginių ir mažas fosforo kiekis.

    Ferrofos® 8441 blokuodamos kristalų augimą, neleidžia susidaryti nuoviroms (Threshold efektas). Stabilizavimo metu, amorfinės nuosėdos yra išskaidomos, apsaugant sistemos dalis nuo kietųjų nuovirų susidarymo. Šios nuoviros pašalinimos drenavimo metu.

     Dumblo nuosėdos yra pervedamos į dispersinę fazę ir drenavimo metu gali būti pašalinamos iš    sistemos. Ferrofos® 8441 yra tinkamas, kai pH ribos siekia nuo 7 iki 10.

    Dozavimas priklauso nuo daugelio faktorių t.y. koncentracijos koeficiento, chloridų kiekio, temperatūros, kietumo, dumblo kiekio, išlaikymo indekso ir kt. ir geriausiai yra parenkama UAB ”ŠOMIS” specialistų pagalba.

     Ferrofos® 8441 gali būti įvedamas neskiestas arba arba kaip vandeninis tirpalas. Produktas turėtų būti įvedamas naudojant automatinę dozavimo sistemą, kuri reguliuojama nuo paduodamo maitinimo vandens kiekio, ypač ten, kur papildymo vandens kiekis labai skiriasi. Visos chemikalui tiekti reikalingos įrangos dalys, kurios turi kontaktą, turi būti pagamintos iš rūgščiai atsparių medžiagų.

 

Parsisiųsti pilną aprašymą

 

 

Ferrofos® 8500

 

   Ferrofos® 8500 yra naudojamas aušinimo vandens apdirbimui, skirtas užkirsti kelią plieno ir vario lydinių korozijai, kalkių nuosėdų susidarymui atvirose aušinimo sistemose. Produktas tinkamas, kai pH ribos nuo 8 iki 9.

     Ferrofos® 8500 rekomenduojamas korozijos šalinimui minkštame arba vidutinio kietumo vandenyje.

     Ferrofos® 8500 yra skystas mišinys, susidedantis iš fosfoninės rūgšties, polikarboksilatinės rūgšties ir vario inhibitoriaus.

     Ferrofos® 8500 sudėtyje nėra cinko. Produktas yra nelakus ir nedegus.

 

1. Ferrofos® 8500 blokuodamas kristalų augimą neleidžia susidaryti nuoviroms (Threshold efektas). Stabilizavimo metu amorfinės nuosėdos yra išskaidomos, apsaugant sistemos dalis nuo kietųjų nuovirų susidarymo. Šios nuoviros pašalinimos drenavimo metu.

 

2. Ferrofos® 8500 optimaliai slopina koroziją lengvo plieno ir vario lydiniuose:

  • Lengvo plieno korozija slopinama suformuojant apsauginį sluoksnį, dėl vienos iš fosfoninių rūgščių sinerginio poveikio kartu Ca2+ vandens jonais. 
  • Antrinė korozija slopinama fosfoninių ir polikarboksilatinių rūgščių aukštomis išsklaidymo savybėmis (sąnašų ir nuosėdų ant metalų paviršių prevencija).
  • Vario ir vario lydinių korozijos slopinimas suformuojant vario inhibitoriaus apsauginį sluoksnį.

     Dozavimas priklauso nuo daugelio faktorių t.y. koncentracijos koeficiento, kietumo, bendro šarmingumo, chloridų kiekio, temperatūros, išlaikymo indekso ir geriausiai yra parenkama UAB ”ŠOMIS” specialistų pagalba.

 

Parsisiųsti pilną aprašymą

 

 

Ferrofos® 8509

 

     Ferrofos® 8509 – korozijos inhibitorius skirtas vandens aušinimo sistemoms, visam organiniam aušinimo vandens apdirbimui, kai pH ribos nuo 8,2 iki 9,0. Produktas yra naudojamas aušinimo vandens apdirbimui, skirtas užkirsti kelią plieno vario ir vario lydinių korozijai, kalkių nuosėdų susidarymui atvirose aušinimo sistemose.

     Ferrofos® 8509 yra skystas mišinys susidedantis iš fosfoninės rūgšties, polikarboksilatinės rūgšties ir vario inhibitoriaus.

     Ferrofos® 8509 sudėtyje nėra cinko. Produktas yra nelakus ir nedegus.

 

1. Ferrofos® 8509 blokuodamas kristalų augimą, neleidžia susidaryti nuoviroms (Threshold efektas). Stabilizavimo metu, amorfinės nuosėdos yra išskaidomos, apsaugant sistemos dalis nuo kietųjų nuovirų susidarymo. Šios nuoviros pašalinimos drenavimo metu.

 

2. Ferrofos® 8509 optimaliai slopina koroziją lengvo plieno ir vario lydiniuose.

  • Lengvo plieno korozija slopinama, suformuojant apsauginį sluoksnį, dėl vienos iš fosfoninių rūgščių sinerginio poveikio kartu Ca2+ vandens jonais. 
  • Antrinė korozija slopinama fosfoninių ir polikarboksilatinių rūgščių aukštomis išsklaidymo savybėmis (sąnašų ir nuosėdų ant metalų paviršių prevencija).
  • Vario ir vario lydinių korozijos slopinimas, suformuojant vario inhibitoriaus apsauginį sluoksnį.

Dozavimas priklauso nuo daugelio faktorių t.y. koncentracijos koeficiento, kietumo, bendro šarmingumo, chloridų kiekio, temperatūros, išlaikymo indekso ir geriausiai yra parenkama UAB ”ŠOMIS” specialistų pagalba.

 

Parsisiųsti pilną aprašymą