Vandens chemija » Ferrolin®

     

     Ferrolin®  – rūgštyse tirpių nuosėdų šalintojas. Produktas šalina karbonatines, fosfatines ir geležies turinčias nuosėdas, nepažeidžiant pagrindinės medžiagos paviršių.

        Ferrolin®  naudojamas kaip koncentratas arba kaip tirpalas, praskiedus jį su vandeniu.

     Technologinio efekto patikrinimui  reikalinga proceso techninė kontrolė. Tam yra skirtos UAB “ŠOMIS” techninės tarnybos ir techninio konsultavimo skyrius (kurie teikia konsultacijas ir atlieka kontrolines analizes). Techninės konsultacijos ir priežiūra atliekama pagal atskirą sutartį.

 

 

Ferrolin® 6216

     

     Ferrolin® 6216 šalina karbonatines ir geležies nuosėdas. Produktas naudojamas šalinti likusias apnašas po valymo. Purškimo proceso metu išvalomos šilumos perdavimo talpyklos, aušinimo ir garo sistemos. Pašalina nuosėdas nuo gamybinių įrenginių, gerai išvalo chromo-plokštelių jungtis ir kitus įkaitusius panardintus galvaninius elementus. Be to, Ferrolin® 6216 iš vamzdelių pašalina susidariusias kalkinės kilmės nuoviras katilų ir karšto vandens sistemose.
Ferrolin® 6216 yra skystas ploviklis, skirtas plauti geležies, plieno, aliuminio, vario, žalvario ir nerūdijančio plieno paviršius. 
Ferrolin® 6216 sudėtyje yra inhibitorius, kuris suteikia nuoseklią veiksmingą valomos įrangos apsaugą. Produktas yra nelakus ir nedegus mišinys.

     Ferrolin® 6216 produkto tirpalas ant metalų paviršiaus yra užpurškiamas, užpilamas arba cirkuliuojama siurblių pagalba.
Chemikalo pritaikymo koncentracija ir apdirbimo trukmė priklauso nuo daugelio faktorių: metalo rūšies, masės, temperatūros ir kt. Apytiksliai: ištirpinti 200g CaCO3, reikia 100g  Ferrolin® 6216.

     Produktas naudojamas kaip koncentratas arba praskiedus jį su vandeniu.

 

Parsisiųsti pilną aprašymą

 

 

Ferrolin® 8621

   Ferrolin® 8621 šalina karbonatines ir fosfatines nuosėdas (tokio tipo nuoviras, kaip metalų hidroksidus, oksidus ir kalkinės kilmės nuoviras), nepažeidžiant pagrindinės medžiagos/metalo paviršių.
     Ferrolin® 8621 tinkamas šalinti apnašas po valymo ir fosfatavimo;  išplauti plokštelinius šilumokaičius, aušinimo bei garo sistemas; pašaliti nuosėdas nuo gamybinių įrenginių; gerai išvalyti chromuotas jungtis ir kitus galvanizuotus elementus; pašalinti nuosėdas iš vamzdelių; pašalinti susidariusias karbonatinės kilmės nuoviras katilų ir karšto vandens sistemose.
     Ferrolin® 8621 yra miltelinis ploviklis, skirtas plauti geležies, plieno, aliuminio, vario, žalvario, įkaitusius panardintus galvaninius elementus, chromuotus ir alavinius metalų paviršius.
     Ferrolin® 8621 yra miltelių pavidalo medžiaga, susidedanti iš amidosulfoninės rūgšties ir korozijos inhibitoriaus.

     Produktas yra nelakus ir nedegus mišinys. Jis gagali būti tiesiogiai įvedamas į cirkuliacinę vandens sistemą.

     Chemikalo pritaikymo koncentracija ir apdirbimo trukmė priklauso nuo daugelio faktorių: metalo rūšies, masės, temperatūros ir kt.

     Produktas naudojamas kaip koncentratas arba kaip tirpalas, praskiedus jį su vandeniu.

 

Parsisiųsti pilną aprašymą

 

 

Ferrolin® 8628

     

     Ferrolin® 8628 šalina karbonatines ir geležies turinčias nuosėdas, t.y. tokio tipo nuoviras, kaip metalų hidroksidus, oksidus ir kalkinės kilmės nuoviras, nepažeidžiant pagrindinės medžiagos paviršių.
     Ferrolin® 8628 naudojamas šalinti apnašas, likusias po valymo. Purškimo proceso metu išvalomos šilumos perdavimo talpyklos, aušinimo ir garo sistemos. Pašalina nuosėdas nuo gamybinių įrenginių. Be to, Ferrolin® 8628 iš vamzdelių pašalina susidariusias kalkinės kilmės nuoviras katilų ir karšto vandens sistemose.
     Produktas yra skystas valiklis, pagamintas iš organinių ir neorganinių rūgščių. Tai yra nelakus ir nedegus mišinys. 

     Ferrolin® 8628 ant metalų paviršiaus yra užpurškiamas, užpilamas, arba cirkuliuojamas siurblių pagalba. Chemikalo pritaikymo koncentracija ir apdirbimotrukmė priklauso nuo daugelio faktorių: metalo rūšies, masės, temperatūros ir kt.     

      Produktas naudojamas kaip koncentratas arba kaip tirpalas, praskiedus jį su vandeniu.

 

Parsisiųsti pilną aprašymą