Vandens chemija » Korrodex®

     

     

Korrodex®  – tai platus korozijos inhibitorių, vandens kietumo stabilizatorių asortimentas. Korrodex® produktai sukurti, kad užtikrinti apsaugą nuo korozijos ir nuovirų uždarose sistemose.

     

 

 

    

 

     Korrodex® gaminių asortimentas apima naujoviškas technologijas, leidžia sumažinti vandens sistemų eksploatavimo išlaidas ir padidinti jų patikimumą ir veikimo laiką. Mes turim sprendimus šildymo,  karšto vandens, uždarų aušinimo ir atvėsinto vandens sistemų apdorojimui.

 

Korozijos inhibitoriai

     Uždaros vandens sistemos gali paprastos ir labai sudėtingos, pagamintos iš skirtingų medžiagų. Mes turime geriausius sprendimus sistemoms iš anglies plieno, nerūdijančio plieno, geltonųjų metalų ir aliuminio.

 

Vandens kietumo stabilizatoriai

     Priklausomai nuo eksploatavimo temperatūros vanduo uždarose sistemose gali turėti skirtingą pralaidumą. Produktai Korrodex® parenkami, atsižvelgiant į konkretaus vandens kokybę. Dispersantai turi didelį šiluminį stabilumą ir suteikia reikiamą vandens kietumo stabilizavimą plačiame temperatūrų diapazone.

 

Korrodex® 330

     

     Korrodex® 330 – korozijos inhibitorius, skirtas naudoti šildymo sistemose, kurių sudėtyje yra plieno ir vario lydiniai. Produktas efektyvus kai pH nuo 7,5 iki 10,0.
     Korrodex® 330 galima naudoti su antifrizų junginiais pvz., etilenglikoliu. Produktas nerekomenduojamas šildymo sistemoms, kurių sudėtyje yra aliuminio ar aliuminio lydinių.

 

     Korrodex® 330 optimaliai slopina koroziją plieno ir vario lydiniuose:

  • slopinima korozija, susidarant apsauginius sluoksnius molibdato komponento ant plieno paviršiaus.
  • slopinima korozija ant vario lydinių organiniu vario inhibitoriumi.
  • apsauga nuo nuosėdų CaCO3, naudojant kietumo stabilizavimo komponentus  (slenkstinis efektas fosfonorūgšties ir polikarboksirūgšties).

     Korrodex® 330 yra sumaišytas skystas produktas iš fosfono rūgščių, polikarboksirūgšties, molibdatų aminų ir vario, inhibitorius.

 

     Produkto koncentracija šildymo sistemose turėtų būti:

  • Minkštas vanduo: 5000 g/m³ (TH<100 ppm CaCO3) (TH <1 mol/m³)
  • Kietas vanduo: 4000 g/m³ (100 ppm CaCO3)

     Korrodex® 330 naudojamas neskiestas. Produktas gali būti maišomas su suminkštintu arba demineralizuotu vandeniu santykiu nuo 1:1 iki 1:4.

 

 

 

 

Korrodex® 332

 

     Korrodex® 332 – korozijos inhibitorius, skirtas naudoti uždarose aušinimo sistemose ir šildymo sistemose, kuriose yra aluminio, plieno ir vario lydinių. Produktas veiksmingas, kai pH ribos yra nuo 7,5 iki 9,0. Produktas yra suderinamas su antifrizo junginiais, t. y. etilenglikoliu.
     Korrodex® 332 yra taip pat tinkamas uždaroms aušinimo sistemoms, kur reikia žemo elektrinio laidumo aušinančiam vandeniui. 

     Korrodex®  332 optimaliai apsaugo plieno, aliuminio ir vario lydinius nuo korozijos:

  • Korozijos inhibavimas vyksta susiformavus iš molibdeno junginių apsauginiam sluoksniui ant plieno ir aliuminio paviršiaus.
  • Vario ir vario lydinių korozijos inhibavimas vyksta susiformavus apsauginiam daugiasluoksniui.
  • Kietumo junginių stabilizavimas, neleidžiant susidaryti ir išsėsti CaCO3 (polikarboksirūgšties Threshold efektas).

 

     Produktas susideda iš polikarboksirūgšties, molibdato, amino junginių ir vario inhibitoriaus mišinio. Tai yra nelakus ir nedegus junginys.  

         

      Recirkuliaciniame vandenyje produkto koncentracija turi būti palaikoma:

  • Šildymo sistemoms: 5000 g/m3
  • Uždaroms aušinimo sistemoms: 1000 – 3000 g/m3

     Korrodex® 332 yra šarminis produktas. Todėl visos dozavimo sistemos dalys, kurios turi su jo kontaktą, turi būti pagamintos iš šarmui atsparių medžiagų.

 

 

 

 

Korrodex® 950

     

     Korrodex® 950 skirtas uždarų bei atvirų recirkuliacinių aušinimo sistemų, kurių įrengimai pagaminti iš vario bei vario lydinių, vandeniui apdirbti. Produktas naudojamas kondensatorių apdirbimui jėgainėse.

     Naudojant Korrodex® 950, vidiniai kondensatorių bei šilumokaičių paviršiai padengiami apsauginiu korozijos inhibitoriaus sluoksniu. Šis sluoksnis efektyviai apsaugo varinius šilumokaičių/kondensatorių vamzdelius nuo korozijos.

     Aktyvios medžiagos: koncentruoti korozijos inhibitoriai, pagaminti azoto junginių pagrindu.

     Reikiama Korrodex® 950 dozė priklauso nuo vandens kokybės, temperatūros bei kitų parametrų.